Načítám Semináře

Intuitivní astrologie – Pluto

PLUTO JE PLANETOU TRANSFORMACE

Podobně jako had svléká kůži, je cosi hluboko v nás, co nás nutí, abychom opustili to, co se již vyčerpalo, a mohli pokračovat ve vývoji. Pluto ovlivňuje věci, které se odehrávají pod povrchem. Odpovídá nejen za pozitivní změny, ale také za manipulace, tajnůstkářství nebo žárlivost.

Pluto je pán podsvětí, nutí nás proniknout ke skrytým příčinám a hlubším úrovním vědomí. Pluto buď regeneruje, nebo ničí. Pluto není vandal, ničí, aby život pokračoval dál. Do partnerství si každý neseme jako nejdůležitější věno Pluto. Když chybí vzájemná  úcta mezi partnery, převezmou děti dědictví ničivé síly Pluta (nešťastný život, slabost,  nemoc, autodestrukce dětí).

Krizi vyvolané Plutem se nevyhne nikdo, ale každý si může zvolit, na jaké úrovni ji chce prožít a jak ji využít. Pluto ovládá vůli. Bolest a krize není patologií, něco čemu se máme vyhnout, ale součást procesu k znovuzrození. Nedokážeme proměnit nic z toho, co odmítáme nebo potlačujeme.

Intuitivní astrologie umožňuje prožití mentálních a emočních vzorců, které brání k vyjádření našeho jedinečného Já. Také Pluto musíme přijmout s Láskou.

24 Květen 2019
18:00 - 26. května 16:00

Podrobnosti

Organizátor

Marcela Lochovská

Místo konání

Fojtov

8Q6M+RM
Fojtov, 36225 Česká republika

+ Google Mapa