Intuitivní astrologie

Jak rozumět svému horoskopu bez astrologických učebnic? Chcete vědět, co jste dostali do vínku a jak toho využít?

Rozdíl mezi klasickou a intuitivní astrologií je především v tom, že klasická astrologie horoskop vykládá, intuitivní nabízí vlastní prožitek. Při výuce vycházím z bohatých zkušeností vyučování ve své Škole praktické intuice (zrozena v roce 1999), pomůckou jsou astrologické karty prodávané pod názvem SYMBOLON.

Cílem dlouhodobého kurzu je zvládnout techniku zobrazení horoskopu pomocí symbolonových karet, naučit se intuitivnímu vnímání obsahu karet a pochopit vědomé a nevědomé vlivy, které působí na naše vnímání, myšlení, jednání a vztahy. Uvědomíte si tak svoje vzorce chování, svoje potřeby, témata, schopnosti a vlohy. Kromě práce s vlastním horoskopem se naučíte techniky výkladu pomocí astrologických karet bez použití horoskopu.

Postupně se budete seznamovat s jednotlivými planetami a vládnoucími znameními. Začneme s osobními planetami: Sluncem, Lunou, Merkurem, Venuší a Marsem. Později nahlédneme do principů společenských planet Jupitera, Saturna (svého poslání) a transpersonálních planet: Urana, Neptuna a Pluta. Výuka je zakončena náhledem do karmické astrologie (Karmické uzly, Lilith, Cheirón, bod Štěstí).

Pro absolvování kurzu není třeba žádných astrologických vědomostí, předpokladem je absolvování kurzu Praktické intuice.

Jednotlivé díly kurzu Intuitivní astrologie vyučuji formou víkendů (pátek od 18.00 až neděle do 15.00), nebo formou večerů ve všední dny vždy 1x v týdnu 18-21.00. Kurzovné za jeden víkend je 1.800 Kč včetně ubytování a skript.

Horoskop neodráží samotný život, ale jeho možnosti.

Nejbližší semináře

Intuitivní astrologie – Neptun

08 pátek 8.11. 18:00 - neděle 10.11.16:00
Fojtov

Intuitivní astrologie – Neptun

Intuitivní astrologie – Lilith

28 pátek 28.2. 18:00 - neděle 1.3.16:00
Fojtov

Intuitivní astrologie – Lilith