Načítám Semináře

Spiritualita a sexualita drobnohledem astrologie

Inspirací pro tento seminář bylo stavění rodinné konstelace („náhodou“ byl právě Jupiter ve Štíru), kde došlo ke konfrontaci mezi sexualitou a duchovní praxí. Jak je skloubit  dohromady? Jsou směry, které striktně sex na duchovní cestě zakazují, arci sex je sjednocení dvou duší v kosmickém celku, kdy symbolicky opakujeme akt božského stvoření.

Vše, co cítíme ke druhým lidem, vychází z podvědomého vnímání jejich sexuální podstaty. Většinou naše vibrace výrazně ovlivňuje jedna z planet. Sexuální naplnění vyžaduje, aby sexuální aktivita hladce plynula od Pluta k Merkuru. Každý vstupuje do vztahů se zátěží z minulosti, promítá si staré zkušenosti do toho, co by mohlo být, dokud si neuvědomí své hluboce zakořeněné reakce a nezmění je v pozitivní. Astrologie nám umožňuje do těchto vzorců nahlédnout.

Například:

  • Venuše muže říká, co hledá v ženě jako v ideálním partnerovi.
  • Mars v horoskopu ženy vysvětluje, co ona hledá v muži.
  • Lilith ukazuje na vlastní (upadlé) erotické záliby.
  • Aspekty osobních a vnějších planet prozradí, jaký dluh z minulosti si neseme.

Naše neschopnost rozpoznat svůj plný potenciál a žít jako duchovní bytosti způsobuje narůstající utrpení a frustraci zejména mezi mladými lidmi. Sex by měl být hrou i modlitbou. Sexualitu můžeme využít k pozvednutí energie a vědomí na vyšší úroveň. Tomuto posunu vládne Uran (právě ve znamení  Býka) a znamená to, začít vědomě pracovat s evoluční energií Kundaliní. Nejen o ní je tento seminář.

07 Červen 2019
18:00 - 09. června 16:00

Podrobnosti

Organizátor

Škola přírodního léčení TILIA, Eva Trávníčková

Místo konání

Fojtov

8Q6M+RM
Fojtov, 36225 Česká republika

+ Google Mapa